Zdravím všechny! Jmenuji se Pepe a jsem Moskevský strážní pes. Mám rád všechna zvířátka, děti a všechny lidi. Jsem veselý a rád dělám šťastné všechny kolem sebe. V poslední době se mi podlamovala přední nožka a po návštěvě veterinární kliniky byla moje rodina moc smutná. Nerozuměl jsem slovům, jako je osteosarkom, patologická fraktura, amputace nebo eutanázie. Věděl jsem ale, že musím udělat všechno proto, aby byli moji blízcí zase šťastni. Odvážně jsem podstoupil několik operací a teď se mnou jezdí moje rodina na chemoterapie. Tím to ale nekončí. Čeká mě cesta na kliniku do Vídně, kde mi odstraní kosti s nádorem a tu nahradí implantátem. Zvládnu to! Co ale nezvládnu, jsou platby za léčbu, které se už teď vyšplhaly ke 200 000 KČ. Moje rodina se pro mě zadlužila a to ještě nejsme u konce. Na Fb profilu Pepe Kouzelný Pejsek, jsou účty za dosavadní léčbu a potvrzení o půjčce. Moje rodina nikdy nemyslela na sebe, ale vždycky na ostatní. Věřím, že je takových lidských duší víc, a tak děkuji všem, kteří ví, o čem mluvím.
Odkaz na Pepeho fb profil : https://www.facebook.com/profile.php?id=61567831018294











