Byli jsme tři, Zbyněk, Kateřina a malý Samuel. Žili jsme spolu spokojený život a v tom se objevila zákeřná nemoc jménem leukemie, která nám Zbyňka po těžkém boji vzala a my na vše zůstali sami. Zbyněk byl věcný optimista a kudy chodil šířil dobrou náladu a radost. Vždy chtěl všem pomáhat a nikdy nemyslel jen sám na sebe.











