Donio logo
cover image

Pomozme Lence porazit nádor mozku

Vybráno 0z 11 000 000 Kč
donation badgePředáme
100%
částky
Přispět
Sbírka Donio

Aktuality

Zamítnutí žádosti o úhradu léčby TTF

Vážení a milí,

po týdnu jsem opět zde, s novou a tentokráte nemilou aktualitou.

Žádost o úhradu mé léčby TTF zdravotní pojišťovna zamítla.

Přestože je to jediný možný a celosvětově schválený způsob léčby glioblastomu, doporučovaný lékaři, tak to pojišťovnu nezajímá a léčbu hradit odmítá…

Když tedy nepomůže zdravotní systém, tak mi nezbývá než požádat o opakovanou POMOC Vás, mé milované dárce. My jsme už své finanční možnosti vyčerpali…

Až Vám přijde mail od DONIO, tak prosím otevřete odkaz a komu to jeho rozpočet dovolí PŘISPĚJTE prosím opakovaně mé sbírce.  A potom dejte prosím i SDÍLET.  Jste nyní opravdu jediní, kteří mi můžete pomoci zachránit život!

Všechny ostatní dárce z celého srdce prosím, otevřete též odkaz sbírky a dejte SDÍLET. I tím zdánlivě pouhým sdílením sbírce hodně pomůžete, věřte mi! 

Za to, že mi opakovaně pomáháte Vám moc děkuji!

 S pozdravem a úctou

Vaše Lenka

Poděkování mým úžasným kolegům rybářům a nejen jim.

Drazí rybářští kolegové a lidé dobré vůle,

ostatní mi doufám prominou, ale na začátku musím poděkovat mým rybářským kolegům a přátelům, za to, že neúnavně a často opakovaně pomáhají a přispívají. Ať už jste rybáři z Čech, Slovenska, či jiných zemí Evropy, jsem ráda, že Vás mám a že stojíte při mně!

Samozřejmě nesmím opomenout i tisíce ostatních a dobrosrdečných dárců, kteří se též snaží dlouhodobě pomáhat, jsem Vám za to nesmírně vděčná. Jenom díky Vám všem se budu moci dlouhodobě léčit.

Včera jsem byla Na Homolce na další magnetické rezonanci se spektroskopií a výsledek je vynikající, žádná špatná buněčná aktivita. Takže mé vyhlídky do budoucna jsou optimistické, díky  Vám a léčbě TTF OPTUNE. Takže Vaše snaha a příspěvky do  mé sbírky nepřijdou vniveč, ale budou použity na další léčbu a záchranu mého života.

Za poslední týden přibylo dalších více než tisíc dárců, je Vás již přes 11 tisíc, ale ani tento neuvěřitelný počet dobrých lidí nezvládl dosud naplnit sbírku.

Proto Vás z celého srdce PROSÍM o SDÍLENÍ!

Až Vám přijde děkovný mail z DONIO, zadejte prosím ZOBRAZIT na DONIO a potom dejte SDĹET!

Děkuji Vám za to předem, sdílení je velmi důležité.

S úctou a pokorou 

Vaše Lenka

Hranice 10 000 dárců byla včera překročena.

Moji milí dárci,

dovoluji si Vám oznámit, že jsme včera překročili hranici 10 tisíc dárců, za což Vám patří nezměrný dík! Zároveň s tím jsme pokořili i 6 milionů ve sbírce.

Po dvou týdnech mírné stagnace sbírka zase nabrala na síle a to jenom díky Vaším příspěvkům, kterých si nesmírně vážím. Jakož i vzkazů, které mi mnozí píšete, nikdy na Vaše povzbudivá a hřejivá slova nezapomenu!

To jsou věci, které mne drží nad vodou. Je to potřebná psychická vzpruha a zároveň síla, kterou mi tím dáváte do dalšího boje s mou zákeřnou nemocí. 

                                                                                                               

Jak asi mnozí z Vás ví, jsem celoživotní aktivní rybářka a včera jsem byla poprvé po operaci a onkologické léčbě na chvilku na mém oblíbeném místě na rybách. A to jenom díky léčbě TTF, kterou mám již na hlavě.

A budu se díky Vaší laskavosti a dobrosrdečnosti moci léčit i nadále, jsem ráda za to, že mi to svými příspěvky umožníte.

Na závěr přidám osobní PROSBU všem dárcům, prosím rozklikněte si mou sbírku, je tam okénko sdílet a SDÍLEJTE můj příběh dále. Když to udělá každý z Vás, tak to bude ohromná pomoc, kterou mi můžete poskytnout.

S pokorou a úctou ke všem dobrým lidem.

Vaše Lenka

Medializace nehrazené léčby TTF je důležitá!

Milí dárci a přátelé,

dovolím si dnes zmínit dlouhá léta neřešený systémový problém a tím je nehrazená léčba nádoru na mozku metodou TTF.

Je to jediný možný způsob jak pacientovi s touto diagnózou významně prodloužit, či zachránit život. Bez této léčby přežívá 18 měsíců od diagnózy pouze 6,9 % pacientů, což je úplná beznaděj pro každého z nás.

Aby u zdravotních pojišťoven došlo k posunu a začaly léčbu platit, tak je nutné na ně neustále vyvíjet mediální tlak, což ve výsledku přinese úspěch a budoucí pacienti tu budou déle, či si zachrání život. 

A Vás prosím o jedno, až budete číst tuto aktualitu, tak SDÍLEJTE tento příběh, ať je ho plný veřejný prostor, jen tak lze dosáhnout úspěchu. Nějaká jednání poskytovatele léčby a pojišťoven probíhají, ale je nutné celou záležitost urychlit.

Pomůžete tím nejenom mně, ale i všem dalším pacientům, kteří nebudou odsouzeni k rychlé smrti, ale budou se moci léčit metodou TTF, již plně hrazenou zdravotní pojišťovnou.

Za pomoc s medializací tohoto palčivého problému Vám DĚKUJI!

Taktéž Vám všem musím poděkovat za nekončící zájem o mou sbírku a finanční příspěvky které neustále posíláte!

Nikdy Vám to nezapomenu!

S úctou Vaše Lenka

DONIO sbírku prodloužilo, děkujeme.

Milí přátelé a dárci,

dovoluji si Vám oznámit prodloužení mé sbírky na DONIO. 

Platformě DONIO tímto z celého srdce děkuji, spolupráci s nimi nejde  hodnotit jinak než na výbornou.

Nezbývá mi než znovu poděkovat i Vám, bez Vaší pomoci by to opravdu nešlo!

Vím, že se opakuji, ale prosím SDÍLEJTE můj příběh dále!

Jenom opakovanou medializací příběhů je možné dosáhnout úspěchu nejen pro mně, ale i pro další pacienty. Aby se všichni pacienti s touto děsivou diagnózou mohli v klidu léčit a nemuseli v budoucnu doslova žebrat o svůj život ve veřejných sbírkách!

Věřte mi, že je to velmi psychicky náročné, bát se o svůj další život z důvodu, že na léčbu nebudete mít dostatek peněz!

Kdy ta doba nastane, je ale zatím ve hvězdách, do té doby se musí každý pacient léčit jako samoplátce, zdravotní pojišťovny léčbu odmítají hradit. Takže jsem opravdu ráda, že jste mi zahájení léčby TTF OPTUNE svými příspěvky umožnili, za to Vám patří nezměrný dík!

S pozdravem, úctou a pokorou

Vaše Lenka

TTF OPTUNE - začátek mého soužití s léčbou.

Moji mílí dobrodárci,

jenom díky jistotě, kterou jste mi do budoucna dali svými příspěvky do sbírky, jsem mohla zahájit léčbu a mohu se začít sžívat s TTF OPTUNE. Není to nic jednoduchého, ale když jde člověku o život, tak vydrží vše!

První dva měsíce léčby nás stály 1. 216 000,- Kč z rodinných úspor. Další dva měsíce léčby ve stejné výši zaplatíme z prodeje rodinného majetku a další léčbu již musíme táhnout ze sbírky, protože naše finanční možnosti jsou vyčerpány.

Z toho je tedy jasné a zřejmé, že bez Vaší pomoci bych vůbec nemohla v budoucnu v léčbě pokračovat. A to po dobu potřebných minimálně 18 měsíců, v mém případě bohužel kratší doba léčby  nepřipadá v úvahu. 

Za to Vám patří bezmezný obdiv i poděkování a podotýkám, že dobrosrdečných dárců je již více než 9.000, což je neskutečný počet úžasných lidí. Kterým není lhostejný osud ženy, která napíná všechny své síly, aby tady mohla být i nadále…

Pomáhejte tedy prosím jakýmkoliv způsobem i nadále a SDÍLEJTE můj příběh svým přátelům. Sbírka ještě nekončí, do jejího naplnění zbývá 3,14 miliónu.

Za vše co pro mne děláte Vám z celého srdce děkuji!

S úctou 

Vaše Lenka

Díky Vám mohla být dnes léčba TTF zahájena

Moji milí a dobrosrdeční přátelé a dárci,

jenom díky Vaší neutuchající ochotě a vůli pomoci k záchraně mého života jsem mohla dnes zahájit léčbu TTF OPTUNE.

Je to pro mne velká, neuvěřitelná a nezapomenutelná chvíle.  Výsledek ohromující snahy Vás všech je v této chvíli viditelný na mé hlavě. Nyní je Vás, úžasných dobrodárců skoro 9 tisíc a to mne naplňuje vírou a nadějí, že společnými silami to nakonec dokážeme!

Nyní již máme více než na dvě třetiny léčby z prodeje rodinného majetku, půjčkou a sbírkou zajištěny, zbývá 3,35 milionu a to musíme přece společně dokázat. Na začátku sbírky se to zdálo úplně nemožné, ale nyní nejsme daleko od zdárného konce.

Doufám a věřím  ve Vás i do budoucna, že dokážete i nadále pomáhat, ať již drobným, opakovaným příspěvkem, nebo, což je v této fázi sbírky nesmírně důležité sdílením mého příběhu dále…

SDÍLEJTE prosím můj příběh přátelům, neboť jenom tím se podaří mou sbírku dokončit a uzavřít tento krásný a silný příběh o lidské soudržnosti, laskavosti a ochotě pomoci. A na druhé straně příběh o mé nezměrné touze žít, dále naplňovat své sny a možnosti i nadále pomáhat své invalidní dceři.

Jsem si jista, že zahájením léčby TTF začíná nová etapa mého života, za což Vám patří nezměrný dík. Věřte, že na Vaší dobrotu a ochotu pomoci v nejtěžších chvílích mého života nikdy nezapomenu!

S úctou Vaše Lenka

Přístroj TTF OPTUNE již máme doma

Moji mílí přátelé,

opět Vám píše místo mne Lenka a bude tomu tak i nadále, ráda bude s Vámi všemi na dálku v kontaktu, když už jí to konečně zdraví dovolí.

Minulý týden v pátek jsem ukončila onkologickou léčbu 30 cykly ozařování a chemoterapií a teď je třeba zahájit co nejrychleji léčbu TTF. Včerejší magnetická rezonance Na Homolce dopadla na výbornou, takže vše je na dobré cestě.

Po zaplacení dvouměsíční zálohy nám konečně dorazil dlouho očekávaný přístroj záchrany mého života a to TTF OPTUNE glio. Po dohodě termínu dorazí k nám domů i technik firmy Novocure a naučí mne s přístrojem zacházet.

Po dlouhých týdnech problémů, trápení a nejistoty je to můj pevný záchytný bod a jistota přežití. A to hlavně díky Vaší dojemné dobrosrdečnosti a lidskosti, moc si Vaší snahy a ochoty přispět na záchranu mého života vážím.

Nám se podařilo sehnat peníze na další dva měsíce léčby, něco jsme prodali a něco jsme si vypůjčili, ale jinak to nešlo. Takže v tuto chvíli máme dohromady se sbírkou 7,5 milionu a to je na celý rok léčby. Potřeba je tedy ještě 3,5 milionu, na poslední půl rok léčby. Já pevně věřím, že to společnými silami dokážeme. Jsem nesmírně ráda, že v nejhorších chvílích mého života na to nejsem sama, ale mám za zády Vás, zástup tisíců neuvěřitelných a laskavých lidí. Do sbírky již přispělo více než 8 4OO dárců.....

Opakovaně Vás prosím pomozte mi v mém nejtěžším boji zvítězit!

SDÍLEJTE prosím můj příběh svým přátelům, to je ze všeho nejdůležitější dostat ho i k těm, kteří ho ještě neviděli.

A když se někdo, komu to finanční situace dovolí rozhodne přispět opakovaně do sbírky, pak mu za to patří můj nezměrný obdiv a dík!

Mějte se všichni fajn a děkuji za vše, co pro mne děláte, jste úžasní!

Vaše Lenka

Poděkování a žádost o sdílení

Moji milí dárci,

dnes Vám píši poprvé já, místo mého manžela Martina, konečně jsem toho psychicky schopna.

Vybralo se již velké množství peněz, za to Vám všem z celého srdce děkuji, každý Váš příspěvek, či povzbudivý vzkaz mne neustále dojímá, dává sílu a naplňuje nadějí. I s naším rodinným vkladem za první dva měsíce léčby je to celkem neskutečných 6 mil. korun.

Ale stále ještě kus chybí, proto Vás všechny prosím, sdílejte opakovaně mou sbírku, pošlete jí prostě dál, ať se dostane k někomu, kdo jí ještě neviděl. To je totiž zásadní pro její další vývoj a úspěch. A je Vás, dobrotivých dárců již více než 8 tisíc, to je velká skupina lidí, která dokázala a ještě dokáže pomoci, moc ve Vás věřím a doufám!

A kdyby jste byli ochotni zvážit ještě jednou finanční podporu mé sbírky i malou částkou byla bych Vám za to velice vděčná.

Děkuji předem za Vaší jakoukoliv pomoc, bez Vás by to opravdu nešlo!

Vaše Lenka

Léčba TTF OPTUNE minimálně na 18 měsíců

Vážení a milí dárci,

na certifikované klinice Na HOMOLCE, jako partnera firmy NOVOCURE pro Českou Republiku nám potvrdili ( bohužel ) nutnost Lenčiny léčby metodou TTF Optune minimálně na dobu 18 měsíců.

Důvodem je typ mozkového tumoru, jeho buněčné složení a zvýšená aktivita těchto buněk v původním, odoperovaném nádoru. Prodloužená léčba nám bohužel tedy celou léčbu prodraží, ale cenu lidského života přece nejde počítat na peníze. Ty budou, ale my být nemusíme.....

Prosíme Vás tedy jménem Lenky o delší období pomoci, než jsme původně všichni předpokládali. Stůjte prosím při Lence i nadále, věřte, že si Vaší důvěru, pomoc a dobrosrdečnost zaslouží, je to skvělá žena!

Váš neutuchající zájem pomoci Lence přežít nás těší, v tuto chvíli má její veřejná sbírka více než 7 tisíc dárců. To je za jeden měsíc více než dobrá vizitka Vaší empatie a dobroty.

Děkujeme Vám z celého srdce!

manžel Martin, rodina, přátelé

Poděkování patří i médiím, které Lenku podporují

Jsem nesmírně rád, že i naše nejznámější média: MF DNES, iDNES, DENÍK, CNN PRIMA NEWS, BLESK, PRO ŽENY, FISH TV podpořila silný příběh Lenky. Děkuji jim, že nezůstali lhostejní k osudu mé manželky, v jejím nekončícím boji za svůj další život. Rádi bychom se dočkali téhož i od Lenčiny pojišťovny, ale tu její osud nezajímá a klidně by jí nechala bez potřebné léčby zemřít.

Ale naštěstí po boku mé manželky stojí nejenom mocná média, ale především nekonečný zástup dobrých a šlechetných dárců! K dnešnímu dni je Vás již více než 6 tisíc! Již teď se zdá pravděpodobné, že to společnými silami dotáhneme až do zdárného konce a naplnění sbírky. A Lenka bude moci díky Vašim finančním darům a podpoře i nadále žít.

K dnešnímu dni má Lenka za sebou 20 cyklů chemoterapie a radioterapie ze třiceti plánovaných. Po dvou třetinách léčby jí není moc dobře, ale díky Vám, laskavým lidem má ohromnou vůli žít a je plná naděje do budoucna. 

Mohu-li Vás požádat jménem Lenky, prosím pomáhejte ze všech sil i nadále, je to otázka života a smrti!

Velký a srdečný dík patří všem milým dárcům i médiím!

manžel Martin, rodina, přátelé.

Smlouva na léčbu OPTUNE TTF podepsána

Milí a dobrosrdeční dárci,

dovoluji si Vám oznámit, že dnes byla Lenkou podepsána Smlouva s firmou Novocure na léčbu TTF s přístrojem Optune. Zároveň byla firmě uhrazena faktura za první dva měsíce budoucí léčby.

Lenka je právě dnes v polovině 30 cyklů ozařování a chemoterapie, přišla tím o sílu i vlasy, ale nepřišla o svou víru a naději, že to společnými silami dokážeme!

Jediným kazem těchto dobrých zpráv je lékařská zpráva z Homolky, že s Lenčiným typem nádoru a jeho buněčným složením je nezbytná minimálně 18 měsíční léčba TTF a ne 12 měsíční, jak se onkologové původně domnívali. Tím se Lence bohužel celý proces léčby prodlouží a hlavně prodraží…

Ale všichni doufáme a věříme, že boj o Lenčin život dotáhneme do zdárného konce i přes tuto nemilou komplikaci.

Na závěr mi nezbývá než z celého srdce poděkovat všem dobrým lidem, kterým není Lenčin příběh lhostejný a přispěli do sbírky na záchranu jejího života!

Děkujeme!!!

manžel Martin, rodina, přátelé

Léčba TTF OPTUNE schválena

Vážení a milí dárci, 

dovoluji si Vám sdělit radostnou novinu, včera byla Lence schválena léčba TTF OPTUNE.  První několika měsíční splátka bude uhrazena z půjčených finančních zdrojů, léčba musí totiž začít ihned po té onkologické, nesmí tam být velká časová prodleva.

Opět musím zmínit Vás všechny, velký zástup již skoro třech tisíc dárců, lidí z velkým srdcem a dobrem v duši, že neustále podporujete naší sbírku. Tím dáváte Lence sílu bojovat i naději a víru na další život.

Nesmírný a vřelý dík za to že stojíte při nás!

Na rozdíl od Lenčiny zdravotní pojišťovny, která odmítá úhradu schválené léčby.

manžel, rodina přátelé

Velký dík patří především Vám, dobrosrdečným dárcům

Vážení dárci, známí i neznámí, se slzami v očích Vám děkuji za Vaší ušlechtilost a dobrotu. Ještě zbývá sbírce velký kus cesty, ale pevně věřím, že právě díky společnému úsilí to dokážeme. Manželka právě podstupuje onkologickou léčbu radioterapií a chemoterapií, cítí se díky tomu velmi špatně, ale je to velká bojovnice.....

Pomozte Lence a jejím dětem změnit tento příběh

main photo image
donation badge

Předáme 100 % částky

I ten nejmenší dar dá velkou naději

Tato sbírka je součástí tématu Optune TTF: Naděje na léčbu mozkových nádorů, kterou pojišťovny nehradí.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Další příběhy

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu