Jsem maminčino miminko, velký bojovník, úžasný a věrný společník.
A hlavně – člen rodiny.
Jenže je mi už 15 let a najednou mám trable. Udělala se mi na pacičce boulička, panička si myslela, že mě něco štíplo. Jenže ani po měsíci to nesplasklo. 😥
Naopak – na té opuchlé pacičce se objevil nový výrůstek a já začal pajdat.
Šli jsme k lékaři a diagnóza je nekompromisní: jedná se o nádor. 😥
Jediná možnost je operace – stejně o tu pacičku nejspíš přijdu. Minimálně o dva prstíky.
Ale já to ještě nechci zabalit – už kvůli nevlastnímu bráchovi Charliemu a naší tlupě, ve které jsou ještě dvě kočičky.
Operace je ale velmi nákladná, a tak se obracím na vás s velikou prosbou o pomoc.
Předem Vám všem z celého srdce děkuji. 🙏









