Ahoj, jmenuji se Rozinka a byla jsem aktivní jezevčice. Byla a doufám, že zase budu. Byl krásný jarní den, s paničkou jsme se vracely z lesa z procházky. Všude všechno taaak vonělo, musela jsem si ještě honem čmuchnout tady a taky támhle. Panička na mě zavolala "Roziiii, jdeme už domu, papat, pojď". Už běžím, auuuuuuuuu. Vteřina. Bolest. Strašná bolest. Kde se tam vzalo to auto?











