Moc děkujeme všem co přispěli v první sbírce Zachraňte Willyho.
Celou částku jsme vyčerpali na 9 cyklů chemoterapie, léky a veterinární ošetření.
Bohužel Willy prodělal v březnu zápal plíce, vyléčil se, ale po 9. chemoterapii dostalo už tělíčko hodně zabrat. Museli jsme 21. 5. na kontrolu.
Rentgen i sono ukázali vodu na plíci, v uspání byl odebrán vzorek a provedena biopsie. Ukázalo se, že se rakovina vrátila. Bude nutné změnit léčbu, která bude aplikovaná hned od 1. 6. Tato léčba vyjde na 82 tisíc. Hrozí nám do budoucna hospitalizace ve Vídni a zavedení portu na odsávání tekutiny. Cenovou kalkulaci ještě nemáme.
Prosíme moc o každého kdo přispěl, zda může i tentokrát Willyho podpořit. Chceme bojovat dokud nemá bolesti a má radost ze života. Je to skvělý pes a velký hrdina.










