23. 4. 2026 17:46
Dobrý den. Rádi bychom se s Marilyn poděkovali Vám všem, kteří ste přispěli a to jakoukoliv částkou. Pro nás každá koruna je velikou pomocí.Překvapilo mně, že se našlo ještě tolik dobrých lidí,kteří nám pomohli a za to vám nesmírně moc děkujeme z celého srdce ❤️🐕
- Marilyn nedávno měla zánět a nějaké bakterie v moči, musela brát antibiotika. Napravilo se to, už je v pořádku. Teď Marilyn bere prášky,na mastocytom, které měla odstraněné na pusince a v lednu aj na uchu. Teď se jí to už krásně zahojilo, roste i nová srst. Jaterní testy měla trochu špatný,teď jí nasadila paní doktorka prášky, a měla aj málo bílých krvinek,jinak výsledky jsou dobré.. Vypadá to nadějně a její léčba se brzy může ukončit . Čeká nás další měsíc ještě další kontrola, sono břicha, a další odběry. Když to bude všechno v pořádku, může se brzy léčba (7 měsíců)konečně ukončit. Pak už jenom půl roční kontroly 🙏🐕 🐾🐾Peníze, které se vybrali nám velice pomůžou na léky, odběry, sono, různé vyšetření, kontroly.
Marilynka je živá,hravá, šťastná, má velikou chuť do jídla, přibrala i na váhu,ale to nevadí. Hlavně ať je zdravá, šťastná, a když ona bude, tak já taky ❤️
Ještě jednou Vám všem srdečně děkujeme za pomoc,moc si to vážím. Ani nevíte, jak moc nám to pomohlo. 🙏❤️🐕🐾🐾
Děkujeme ❤️ Marilyn ❤️🐕a panička Silvie 🥰