Jmenuji se Pavla Neckařová a zvířata jsou pro mě vším. Už mnoho let pracuji pod sdružením Aura Canis se svými pejsky jako člen canisterapeutického týmu. Moje psí kluky můžete potkat ve fakultní nemocnici v Olomouci a v dalších zařízeních. Také z tohoto důvodu jsem toužila rozšířit svoji psí smečku o dalšího pejska vhodného na canisterapii.
Já osobně svého psího parťáka vždy vybírám hlavně srdcem a toto bylo osudové setkání, do cesty nám totiž vstoupila Bazalka. Malé štěňátko vypiplané injekční stříkačkou, fenečka s obrovským potenciálem rozdávat radost a energii dále. Když se ke mně přitulila, věděla jsem, že patříme k sobě a pojede k nám domů. Máme dvě malé děti a další tři canisterapeutické psy. Troufám si říct, že u nás, pokud bůh dá, bude mít opravdu pěkný život.
Ti, co rozdávají radost potřebným, teď potřebují pomoct sami.










