Edík je pejsek který se narodil 25. 9. 2022.
Nedávno si bohužel zlomil zadní nožičku. Bohužel blbě skočil. Na veterině po rentgenu zjistili, že musí bohužel podstoupit operaci, která je pro mě jako maminku samoživitelku bohužel finančně náročná. V současné době už má po operaci. Ještě ho ale bohužel čekají další vyšetření, které je nutné zaplatit a za 4 týdny operace další, kdy půjde vyoperovávat šrouby z nožky ven. Bohužel už ale nemám na tyhle zákroky potřebné finance a budu ráda za každý dar.










