Jmenuji se Monika a jsem maminka Vojtíška a Marečka. Už pár let bydlíme s dětmi sami. Vojtíšek má 10 let a od svých 4 let bojuje s nádorem na mozku. Prodělal 2 operace, chemoterapii i bioléčbu. Bohužel ani jedno z toho mu nepomohlo a nádor pořád roste. Od první operace je Vojtíšek nevidomý a musel se s tím naučit žít – používat bílou hůl, brailllovo písmo, prostorovou orientaci, atd. Ve škole byl moc šikovný! Loni po pravidelné kontrole jsme se dozvěděli, že nemoc postoupila do takového stádia, že už ani doktoři nedoporučovali další léčbu. Přestal chodit do školy, jsme doma a staráme se o to, aby svůj poslední čas prožil co nejlépe. V jeho případě je to většinou klid.
Komu pomůžeme?
Pomoc bych chtěla směřovat pro celou rodinu – rodiče, prarodiče, a taky menšího bráchu, kterému bude Vojtíšek už vždycky chybět.










