Dovolte mi, abych se Vám představila.
Jmenuji se Helena Vlníčková a jsem matkou dvou nezletilých dcer. Jsem samoživitelka. Před třemi lety mi bylo diagnostikováno srdeční onemocnění společně s onkologickým. Přijmout tento fakt bylo pro mě velice těžké. Snažila jsem se situaci zvládat, jak jen to bylo možné. Nejprve operativní výkon srdce a následně onkologická léčba, která byla pro můj organismus velkou zkouškou a zátěží. Nyní pobírám plný invalidní důchod.
S dcerkami máme krásný vztah. Jsem za ně nesmírně ráda, byly mým motorem a silou při léčbě.
Starší Ela má velký zájem o studium na dvou školách, které nejsou v našem regionu. Vyvstává pro mě problém s finančním zajištěním. Mladší Andrea bude ještě čtyři roky na základní škole. Obě rády sportují. Sezónní sportovní aktivity bych jim také ráda více dopřála, je to pro mě ale velmi nákladné.
Obracím se na Vás s prosbou o pomoc a předem děkuji za Vaši pozornost.










