Naše Viktorka se léčí už půl roku s akutní leukémií.. Když byla zdravá moc ráda jezdila na kole a koloběžce.. Teď je ráda že ujde kousek pěšky nebo se věže na kočárku.. Dostává velké dávky chemoterapií, tráví hodně dní v nemocnici..



Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.







