Ahoj jmenuji se Veronika Bodnarová, narodila jsem se 6. 2. 2018. Žiji v Plané u Mariánských Lázní s maminkou Alicí, tatínkem Robinem a sestřičkou Viktorkou. Chodila jsem do školky, kde jsem si hrála s kamarády, věnovala se tanci, jízdě na kole a běžným dětským radostem. Onemocněla jsem, udělal se mi velký opar na nose, stouply mi teploty. Paní doktorka mi předepsala antibiotika, ale po týdnu mě začaly bolet záda a nohy. Při kontrole mě poslala do laboratoře na odběr krve a po výsledcích nás poslali do Nemocnice, kde mi po dalších vyšetřeních diagnostikovali akutní lymfoblastickou leukémii. 2. 4. 2022 začala léčba kortikoidy a chemoterapiemi, po kterých mi začaly padat vlasy, byla jsem nervózní a unavená. Přála jsem si jen tmu, ticho a také kouzelnou hůlku, která by mě vrátila domů k tatínkovi a sestřičce. Celé naší rodině se ze dne na den změnil život. Maminka nastoupila na dlouhodobé Očr, aby o mě mohla v nemocnici pečovat a tatínek musel přizbůsobit práci do které dojíždí denně 70 km a starat se o starší sestru Viktorku. Předělal část bytu, aby splňoval čisté a sterilní prostředí, na který padly veškeré úspory.
V současné době mám začátek léčby za sebou. Často jezdíme do nemocnice na kontrolní odběry krve, chemoterapie a k hospitalizacím vše co léčba potřebuje.
