Do jejich 2,5 let byla úplně zdravá holčička až později se u ní objevovalo časté nachlazení s teplotami. Až v pátek 17. 3. 2023 jsem s ní zašla na kontrolu k paní doktorce, kde nám po krevním obrazu sdělila, že má krev špatný hodnoty. A poslala nás rovnou do nemocnice Kolín na hematologii. Kde si nás nechali přes víkend na pozorování s tím, že další rozbory krve budou dělat v nemocnici Motol. Tam jsme byly pozvání na kontrolu 21. 3. 2023 kde nám diagnostikovali lymfoblastickou leukémii. Nyní jsme víc v nemocnici nežli doma kvůli častým chemoterapiim a kontrolám. Momentálně je před námi ještě dlouhá a náročná léčba, na kterou budeme potřebovat hodně sil a psychické pohody.