Dobrý den,
Těžko se mi to píše, ale nemáme moc na výběr. Staráme se o toulavé a vyhozené kočičky už víc jak dvacet roků, zařizujeme kastrace, sbíráme vyhozená koťata. Vždycky jsme se snažili, aby se dostalo na všechny potřebné. Za tu dobu nám zůstalo doma sedm osudových kočičích dušiček, které se nepodařilo umístit. Jedna z nich je tříbarevná Uršula, někdo ji vyhodil jako kotě na kravín. Je to kontaktní kočička, která byla šťastná až do minulého týdne. Nevíme co přesně se stalo, ale našli jsme ji podle nářku pod keříkem vedle domu. Byla celá od krve a měla rozbitou tlamičku a nemohla chodit. Okamžitě jsme ji zavezli na pohotovost, kde se jí dostalo prvotního ošetření a následovala řada operativních zákroků. Rozbitá kyčel, utržené vazy, zlomené prsty a rozbité obě čelisti.
Většina operací se zdařila a Uršulka už začíná chodit a při každé návštěvě na veterině nás vítá. Problém je ale spodní čelist, která zlobí a podle pana doktora bude nutná ještě jedna operace. Celkový účet zatím neznáme, ale pohybujeme se v desítkách tisíc Kč. Do dnešního dne jsme se snažili pomáhat ostatním a to i z vlastních prostředků, ale toto nám udělalo čáru přes rozpočet. Chtěli bychom tímto poprosit, pokud můžete přispět, třeba i malou částkou, moc nám to pomůže. Uršulka je ještě moc mladá na umírání a hlavně bojuje. Děkuji Všem za přečtení a věřím, že se k nám svět neotčí zády.