Církevní střední zdravotnická škola s. r. o. , Grohova v Brně. Základním cílem a posláním školy je příprava mladých lidí k plnohodnotné službě trpícímu člověku.
Nadační fond sester františkánek-Aby dobro mohl růst, vznikl v roce 2017. Za svůj cíl si klade podporu vzdělávání budoucích zdravotních sester a ošetřovatelů, výchovu k hodnotám, rozvoj předškolních dětí a pomoc seniorům se sníženou soběstačností. Sestry františkánky jsou zřizovatelem Církevní střední zdravotnické školy a Církevního domova mládeže rovněž v Brně. Dále provozují dva domovy pro seniory – svaté Alžběty v Žernůvce u Tišnova a svaté Anežky ve Velkém Újezdu u Moravských Budějovic. Také působí na pozicích učitelek v mateřské škole Předbořicích v jižních Čechách. Dále se zaměřuje na pomoc lidem v nouzi v České republice i ve světě.









