Dobrý den, jsem Evžen je mi 23 let a tímto hledám dobré duše, které by mě podpořily na mé cestě stát se licencovaným Tatérem.
Tatérský kurz i s kosmetickým, který je k založení živnosti nutný, budu platit přes úřad práce, ale bohužel cena kurzu je 60 tisíc a úřad mi poskytne pouze 50 tisíc, tudíž potřebuji doplatit dalších 10 ze svého. Další peníze použiji na materiál, který bude potřeba do začátku po absolvování kurzu. Zatím jsem tetoval hlavně kamarády a lidi, co věděli, že jsem jen začátečník a brali to na vědomí. Za váš příspěvek mohu nabídnout poukaz na tetování, či nějaký návrh na míru. Momentálně docházím jen na brigády kvůli škole, ale bydlím v Praze, takže to jen stěží stačí. Budu rád za každou podporu.















