Tábory Šipka, z. s.

Jsme kolektiv lidí, kteří pravidelně trávili léto na dětských táborech. Mimo pořádání dětských táborů organizujeme adaptační kurzy a besedy pro základní a střední školy.

1 Vytvořených sbírek
17 100 Kč Celkem vybráno

Ukončené sbírky

Více o organizaci

Jsme kolektiv lidí, kteří pravidelně trávili léto na dětských táborech.

Nezapomenutelné vzpomínky na takto prožité prázdniny nás přivedly na nápad pořádat letní dětské tábory jako vedoucí, protože na to, abychom jezdili jako děti, už jsme bohužel moc staří.

Rozhodli jsme se proto založit sdružení, abychom umožnili dalším dětem prožít trochu toho táborového dobrodružství.

Zakládající členové spolku mají dlouholeté zkušenosti s prací s dětmi, proto vedoucí, kteří se starají o vaše děti, jsou pečlivě vybírání.

Mimo pořádání dětských táborů organizujeme adaptační kurzy a besedy pro základní a střední školy.

Nabízíme prázdninový pobyt dětí v přírodě v rámci aktivního odpočinku formou kolektivních her, zpívání u táboráků, koupání v přírodním koupališti, turistiky po okolí, ježdění na koních, vždy je připraven zajímavý program, motivovaný celotáborovou etapovou hrou…

Stanový tábor je určen pro děti ve věku od 7 do 15 let (po dohodě mohou jet i předškoláci).

Cena poukazu zahrnuje ubytování v dvoulůžkových podsadových stanech, stravné 5× denně (dle jídelníčku kontrolovaného KHS, včetně pitného režimu), zajištění táborového programu, ceny do soutěží, vstup na koupaliště, návštěvu štramberské Trúby nebo rozhledny na Bílé hoře (v případě deštivého počasí Technického muzea v Kopřivnici)…

Rychlé kontakty

Web: http://taborysipka.cz/
E-mail: info@taborysipka.cz
Telefon: +420 775 419 658

Sociální sítě