Jmenuji se Sorbonek a jsem maďarský ohař. Je mi 8 let a momentálně zažívám velké trápení. Rád bych zase dováděl jako dřív se svojí rodinou a se svým „bráchou“ Dastym, který semnou je od narození a nedá beze mě ani ránu. Moji páničkové se mi snaží vybrat peníze na léčbu chemoterapií, která měsíčně vyjde zhruba na 20.000 Kč.










