Ahojte všichni… Mé jméno je Šmudlinka a mám rozjetý abces na pusince a špatný jeden zoubek 😢 Panička mě přikrmuje co cca 2–3 hodiny a to i v noci… Bohužel za mě nemohla zaplatit 12 000,- za operaci, tak jsem na lécích a jezdíme co 14 dní do Brna pro léky a na kontrolu… Bohužel paničce už nezbývá moc penízků na mě, tak nevím jak dlouho tady ještě mezi vámi budu… Je to pro ni moc náročné a nechce se mě vzdát a popravdě ani já jí…
Ale kdyby jste jí chtěli přispět na mou léčbu tak by určitě byla moc ráda a já taky…
Moc děkuji za mě i za paničku…
Vaše Šmudlinka










