Obracíme se na všechny dobré lidi s prosbou o pomoc pro naše blízké, kteří byli zasaženi pro ně naprosto devastující povodní v obci Zátor na Bruntálsku.
Jedná se o manželé Dořičákovi, oba v důchodovém věku, kteří následkem povodní přišli o dům a všechny věci.
Podobnou situaci zažili již v roce 1997, avšak nyní jim voda vzala kompletně všechno. Dům se bude muset zdemolovat, voda zničila všechen nábytek do poslední lžičky, zachránili pouze pár kusů oblečení.
Jsou ze situace naprosto zdevastovaní.
Předem mockrát děkujeme za každou pomoc.











