Caitlince jsou dva roky a před dvěma měsíci ji její pediatrička při odběru krve zjistila , že má zvětšené játra a žádné krevní destičky. Byli jsme poslání hned do Fakultní nemocnice v Ostravě sanitkou a tam zjistili , že má akutní lymfotyckou leukémii. Kde si nás nechali 36 dní. Caitlinka dostávala kortikoidy a chemoterapie. Bylo to náročné nemohla se postavit na nožičky a byla hodně bolavá. Po té nas pustili domů a chodili jsme 4 krát týdně ambulatne na další chemoterapie. Když sme byli asi v polovině a byla na zákroku lumbalni punkce, zjistili , že tato léčba ji nepomáhá . Budeme teď poslání do Fakultní nemocnice v Brně kde jsou na náročnější a silnější léčení více vybavení. Do Brna je to od nás 160 km a bohužel nemáme auto. Čekání na sanitku je vyčerpávajíci a i pro Caitlinku náročné. Léčba co jí čeká bude tak náročná, že bude celá bolavá, bude zvracet s nebude moc chodit. Proto by nám velmi pomohlo doprovázet se svým autem. Aby ji cestování bylo příjemnější. Caitlinka bydlí s maminkou a 7 letým bratříčkem. Tatínka máme ,ale nezajímá se o Caitlinku od doby co byla v bříšku. A já maminka jsem na mateřské dovolené a na nemoc sama jak po psychické stránce i finanční a auto si nemůžeme dovolit .
