Ahoj, dobrá duše,
děkuju, že Tě zaujal můj příspěvek. Jmenuju se Buba a jsem půlroční koťátko. Neměla jsem to v životě jednoduché. Jsem nalezenec a první měsíce jsem strávila v depozitu. Teta na mě byla moc hodná, ale nic se nevyrovná skutečnému doma. Pak si pro mě přijeli dva dvounožci a řekli mi, že jsem prý jejich.
Měli jsme se krásně, ale 6. 11. 2023 mi byla diagnostikována „nevyléčitelná“ nemoc FIP. Nejsem ale žádný máslo a ráda bych bojovala – a s Tvou pomocí by mi to třeba mohlo vyjít.












