Jsme dívčí střední škola. Děvčata školu sama uklízí, čtyřikrát týdně skupinka z nich v rámci výuky vaření nakoupí a uvaří oběd pro všechny, tedy i pro vyučující a ostatní spolužačky. „Co si uvaříme, si taky sníme…“ Tedy škola, která nejen vzdělává, ale i intenzivně sociálně doprovází a zaměstnává. Některé dívky si nemohou dovolit finančně přispívat škole na nákup potravin. Samozřejmě je nenecháváme o hladu. Prosíme, pomozme pro ně společně zajistit částku potřebnou do konce tohoto školního roku. Děkujeme.








