12. 11. 2025 19:49
Jste úžasní a do cílové částky nám zbývá necelých 50 000 kč. Dnes se tedy v rámci aktuality půjdeme podívat na Filipu kterou jsem minule zmínila a na to, jak jsem se teď zase z lidí pozvracela.
Ačkoliv jsem vyhlásila omezené fungování a stopku na příjmy alespoň do nového roku, než se dám dohromady, zoufalý telefonát paní mi samozřejmě nedal a tak je tu Filipa. Kočička se zlomenou čelistí, kterou nejspíše někdo nakopnul, protože jiná zranění nikde nemá. Krve v pořádku, sono v pořádku. Aktuálně je na klinice zítra ji čeká operace čelisti. Filipa je jedna z nejhodnějších koček, kterou jsem potkala.
Dnes jsem se spojila s její zachránkyní. Paní je špatně mluvící ruska, která má svou kočku a aktuálně řeší problémy s financemi a bydlením, přesto se jí snažila pomoci. Zjistila jsem, že její majitelka je 94 letá paní, která byla odvezena do ústavu a už se nevrátí no a syn? Na kočky se.e, doslova, jak řekla zachránkyně. Navíc se musí vystěhovat, protože synáček bude dům po mamince, která ještě žije prodávat. Přátelé, je mi na blití. Jsem ráda, že mám závěť na ty správné lidi, rodina nerodina, u kterých vím, že se o zvířata postarají. Sice nejsou stejné krve, ale mají stejné hodnoty a to je mnohem důležitější. Je mi líto staré paní a doufám, že synovi se to vrátí.
Rozhodli jsme se tedy dělat mrtvého brouka, nahlásit nález Filipi a dále do toho nerýt aby se jí nedej bože ještě něco nestalo, kdybychom chtěli po dotyčném náklady a on kočku zpátky. Protože pokud by za Filipu zaplatil, ze zákona by sme jí museli vrátit a to si jí raději strčím za krk.
Je mi úzko z toho kolik dětí a příbuzných se podobně zachová k mazlíčkům těch po kterých shrábnou peníze a domy. Inu nezbývá než se nespoléhat na to, že rodina by to neudělala a opravdu psát závěti za života s velkým rozmyslem komu. Za Filipu i pomoc všem děkuji! Snad bude jednou lépe…