Destiny pet, z.s.

Náplní naší práce je pomáhat zvířatům. Dle našich možností ideálně všem a bez rozdílů. Snažíme se sbírat nové informace a vylepšovat naši práci a péči a nezamrznout na jednom místě. Dbáme na výběr veterinářů, takže pokud se nám daná diagnostika nepozdává, hledáme řešení jinde. Snažíme se, aby naše činnost měla smysl.

1 Vytvořených sbírek
62 200 Kč Celkem vybráno

Ukončené sbírky

Aktuality

Více o organizaci

Každému zvířeti vždy hledáme domov tak, aby byl spokojen nejen nový majitel, ale hlavně i zvířátko. Na nové majitele klademe vyšší nároky, protože nový domov musí být lepší než ten dočasný a také poskytujeme doživotní poradenský servis pro naše bývalé azylanty a jejich páníček se na nás tak může kdykoliv obrátit.

Zvířata od nás do adopce odcházejí zásadně kastrovaná, čipovaná, odblešená, odčervená a kompletně vakcinovaná, kočky testované na FIV a FeLV a na vrub adopční smlouvě. Samozřejmě, dle zdravotního stavu zvířete se mohou tyto úkony lišit, vždy je však zájemce o všem důkladně informován.

Prozatím, z prostorových důvodů, přijímáme nejčastěji kočky či drobné živočichy, ale žádné zvíře, pokud situace dovoluje, není odmítnuto. Každý živý tvor má nárok na opravdovou a kvalitní pomoc a my tu jsme od toho, abychom udělali maximum pro to, aby mu byla dopřána. Klademe důraz na karanténu, testování, veterinární péči, socializaci před odchodem do nového domova, kvalitní stravu a rodinný přístup vůči dočasným azylantům.

Snažíme se být jiní. Snažíme se být rodinou se vším všudy, i když jen dočasnou. Máme před sebou mnoho plánů a dlouhou cestu, ale jsme si jisti, že společně s vámi dokážeme tvořit lepší svět.

Rychlé kontakty

Web: https://www.destinypet.cz/
E-mail: info@destinypet.cz
Telefon: 607 604 654