Dobrý den,
nevím jak začít, ale sbírka není pro mě, ale pro mého švagra. Mému švagrovi byla diagnostikována roztroušená skleróza a špatně chodí a tím pádem používá půjčenou ortézku, která mu napomáhá udělat nebo dokončit krok pomocí impulzu. Když ji nemá tak kolikrát zakopne. Teď ji má rok půjčenou z nemocnice, ale má ji po roce vrátit a nebo si ji za 150 000 Kč koupit.
Chtěl bych dárce poprosit jestli by byli tak hodný a přispěli. Děkuji moc a budu velmi rád, když mu budu moci pomoc tímto způsobem. Tedy za pomoci i Vás všech. ♥️♥️♥️ Děkuji Tobiasek









