Jmenuji se Dominik ,do svých 4,5 měsíců jsem byl zdravé miminko, pak však jsem začal stáčet oči nahoru a škubat ručičkami a moc plakat ,bylo před vánoci,takže EEG až v lednu ,ještě to odpoledne mamince volali, že musíme druhý den nastoupit do nemocnice ,protože mám epilepsii Westův syndrom, byl jsem tam přes 2 měsíce než mi našli vhodnou léčbu. Teď je mi 18 měsíců,ale vývojově jsem tak na 8 měsích.










