Nikdy jsem neměl ambici vydat sbírku básní, ale světoznámou sci-fi ságu, nebo společenskou satiru ve stylu Vonneguta. Jenže to mi bylo patnáct a zjištění že neumím psát prózu na sebe nenechalo čekat zas tak dlouho. O necelých dvacet let později po vás chci peníze na ty básničky…
Textů pro svoje alter-ego Čtvrt na smrt a další hudební projekty jsem za tu dobu napsal stovky. Další stovky útržků a črtů skončily v šuplících, mobilech utopených v záchodech a roztřískaných na festivalech, nebo na kouscích papíru ve vypraných kapsách.
A tak jsem vzal co se zachovalo a rozhodl se to zvěčnit na papíře. Protože vydat aspoň jednu knížku v životě mi přijde vlastně docela hezký a co mám dělat, když mi ta próza nejde…











