Dobrý den, jsem maminka samoživitelka dvou dětí.. Samuela a Sebastiana. Mám dva roky diagnostikovanou roztroušenou sklerózu a trpím na PA, jsem v invalidním důchodu a teď mi momentálně můj stav nedovolí jít do práce. Dostali jsme se do špatné finanční situace jelikož musím něco zaplatit a nezbývá nám na potraviny a drogerii a proto žádám o pomoc ,abych si mohla udělat velký nákup, děkujeme moc










