Dobrý den, jmenuji se Valentýnka. Valentýnka proto, protože mě hodná teta se strejdou odchytili právě na Valentýna. Dala jsem jim zabrat, nechtělo se mi vlézt do sklopce, ale hlad byl silnější. Potřebovali mě odchytit, protože jsem moc nemocná a živořila jsem sama na ulici a jedla zbytky ze školní jídelny.
Není mi ještě ani rok, a už mám mnoho zdravotních problémů.
Ale tím, že jsem mladá, chci já i ostatní okolo mě bojovat, abych mohla žít, a měla hezký život.
U jednoho pana doktora jsme si vyslechli, že by bylo lepší mě uspat, protože se mnou bude hodně práce a léčba bude nákladná, ale my to nevzdáme.
Pomáháme tam kde to jiní vzdávají.
Průběh léčby Valentýnky můžete sledovat na facebooku-
PlazKA -Pomáháme lidem a zvířatům Klubíčko Aš z.s.










