10. 6. 2024 21:23
Dnes ve 12 hodin, jsem byl se Sabou na veterinární klinice Č. TĚŠÍNĚ na urgentní operaci .
Po předoperační vyšetření, co Sabě vyšlo dobře, veterináři úspěšně odstranili nárůst rakoviny velikosti pomeranče, který v ceciku narost a kůže praskla .
Po telefonické zprávě jsem jel po 17 hodině pro Sabu a doktorka veterinářka mi zdědila prognózu, že ještě třeba za další 1 až 2 měsíce po vyhojeni druhou operaci a vypadá to, že se z toho dostane .
Prozatím se Saba cítí dobře, i přes sedativa od bolesti, něco málo baštila …
Zítra dne 11. 6. jdeme vytáhnout kanylu z tlapky a kontrola jizvy …
----
Dnes 11. 6. Jsem byl se SABOU na kontrolu po včerejší operaci.
Pan MVDr. byl spokojený, jizva bez nálezu, kanyla po kapačce vydána. Dostali jsme tabletky antibiotika, a od bolesti. Na vytahování stehů za 10 dní. Prognóza na vyléčení se pomalu zlepšuje 👍💗.
---
Za dva dni 5 dobrých duší 🙏 . Děkujeme moc.
---
Léky které dostala baští s nadšením, stačí říct " Saba, dostaneš bonbónek " 🤭
---
Vážení a milí, a hlavně dobré duše, je vás teď 15. Moc děkujeme za Sabenku ❤️🩹. I s vaší pomocí dosáhneme léčbu do zdárného konce, je ještě dlouhá cesta a Saba to zvládá super, na to, jaký velký zákrok postoupila, čeka ji ještě druhý zakrok … Ještě jednou moc děkujeme a hluboká úklona před vámi všemi, a i před těmi co zvažuji a pomůžou . 💗👍
---
Poslední fotka co jsem teď dal 13. 6. je z malé procházky a venčení. SABA používá límec ( satelit ) jako čmuchometr 🤭… rekonvalescenci zvládá super, se zájmem o okolí. Chodí na volno, má svoje tempo, v zástavbě už pak na vodítku. Děkujeme za neskutečnou podporu všem … klobouk dolů s úklonou 🙏😇
---
Je to neskutečné, je vás 44 dobrých duší 🙏😇 …
---
Saba posílá svůj úsměv ☺ … děkujeme moc s velkým respektem před vámi všemi co pomáháte 🙏😇
---
Neskutečné ani jsem nedoufal… 50 super lidič😇🙏
---
Jste všichni neskuteční , děkujeme všem a velký RESPEKT, co jste pro Sabenku ❤️🩹💗 udělali… kláním se vám z hluboka 👍
---
Vážení přátelé i neznámí dárci, co bude na víc pro Sabenku 💗❤️🩹 půjde jinému pejsku, či kočičce, nebo jinému zvířátku tady na Doniu… 💗❤️🩹👍
Čím víc se tady vybere, tím víc půjde na jiný příběh 🙏😇
---
V pátek 20. 6. jsme byli se Sabenkou ❤️🩹 na veterinární CTvet vytahovat stehy a objednali na druhou operaci mastekromie a při jednom i kastraci v srpnu .
----
Dnes skončila sbirka pro Sabenku 💗, a šem moc děkujeme, za přispění ku pomocí… 14. 8. Je naplánována druhá operace, odstranění druhé prsní lišty a při jednom i kastrace… Ještě jednou moc děkujeme a jsme vám všem přispěvatelů moc vděční … co zbyde ze sbírky , půjde na léčbu jiného pejska, či kočičky, nebo jinou pomoc zviřatku …💗
----
Dnes druhá operace prsní lišty a kastrace k tomu …
----
27. 8. Dneska vytahování stehů … dr. veterinář naměřil Sabence 💗 horečku, má pooperační naběr hematomu. Předepsal anti zánětlivé léky a antibiotika. Taky jsme konečně dostali histologickou zprávu… naštěstí to byly nezhoubné nádory viz fota…