Po dlouhém čekání se nám s manželem narodila vysněná dcerka Pavlínka .Bohužel bylo naší malinké na roce a půl diagnostikovaná akutní leukémie. Aby toho nebylo málo, před 3 lety nám nečekaně onkologicky onemocněl i tatínek. A tak jsem pečovala po celý čas o dva těžce nemocné..... Manželova léčba nebyla úspěšná, a tak nám v únoru ''odešel do nebíčka mezi andílky'' jak smutně říká Pavlínka. Po tatínkovi se jí nesmírně stýská ,trápíme se tím obě. I já prožívám velmi bolestné chvíle. Bohužel také bez něj přestávám i vše zvládat finančně. Zejména nyní ,kdy jsou naše náklady stále vyšší. Nejen na léčbu , ale i na domácnost převyšují moje možnosti. Navíc Pavlínka začala zkušebně chodit do školky, jezdíme stále na pravidelné konzultace a vyšetření do Prahy. Výši sbírky jsem neuvedla záměrně , neboť budeme ze srdce vděčné za jakoukoli částku, která nám pomůže s náklady a zároveň budu moct alespoň trochu zvýšit životní úroveň Pavlínce, jako občasnou návštěvou dětských akcí , ZOO, bazén, výlety apod., Na což nám opravdu už nezbývá.