Dovolte mi, abych vám představila naši rodinu. Jmenuji se Markéta a jsem matkou tří dětí. Dcery mají 12 a 9 let, nejmladšímu Honzíkovi je 6. Bohužel již od jeho narození se potýkáme se spoustou problémů. Dlouho se nemohl postavit na nohy, stále se jen plazil. A tak začaly naše návštěvy na různých odborných vyšetřeních. Od jednoho roku jsme dojížděli na neurologii, rehabilitace, lékaři prováděli spoustu odborných testů, kde bohužel nebyla zjištěna příčina jeho opožděného vývoje. Bylo nám doporučeno, abychom synovi nechali udělat testy na genetice, jestli nemá nějakou vrozenou vadu jako autismus downův syndrom a další. Nic ale nebylo prokázáno. A čas hrozně rychle ubíhal. Honzík již měl tři roky, nemluvil, velmi šatně chodil, často padal a jeho tělíčko bylo celkově velmi oslabené. A pak přišel covid a veškerá péče lékařů byla velmi omezená.











