Ahoj všichni!
Dva roky zpátky jsem koupila chatu v zahrádkářské kolonii. Původní stav byl opravdu hodně původní. Za dva roky se mi podařilo svépomoci hodně věcí zrekonstruovat, předělat anebo vyklidit. Nyní ale potřebuji pomoct kočičkám, mým které zde bydlí, ale i toulavým které v kolonii jsou. Místo altánku, který navazuje na chatku, chci vybudovat kočičí přístavbu. Je potřeba udělat novou podlahu, zateplit ji, postavit obvodové stěny, udělat novou střechu (v místě přístavby, ne na celé chatě) vybavit místnost kamny, nakoupit jídlo pro potulné kočičky které ke mě chodí když je nikdo nenakrmí, a taky v neposlední řadě začít místní kočičky kastrovat, aby se situace s příliš velkým množstvím kočiček o které se nikdo nestará, vyřešila.









