Kočičce Riley říkáme spíš Bojovnice. Proč? Protože ji někdo bezcitně napadl. Někomu vadila její existence natolik, že po ní střílel!
A to kočička byla březí. Smůlu si nevybrala kompletně, bohužel má problém i s okem. To bude nutné vyjmout pro vysoký nitrooční tlak. Pomůžete s námi Riley, aby jí mohla paní veterinářka vyoperovat broky a vyjmout problémové očko?











