Úspěšně vybráno:

Pohybovky Hrancl

Vybráno 0 Kč 2 600 Kč
2 000 Kč
Pohybovky Hrancl
4 dárci
Celkem se zapojilo
650 Kč
Průměrná výše daru
1 000 Kč
Nejvyšší dar
Více o této sbírce

Pohybovky Hrancl

Vybráno 0 Kč 2 600 Kč
2 000 Kč
Autor
Pohybovky na Hranclu s Janou
Datum přidání
21. 11. 2023

Proč Dobrovýzvu zakládám

Příspěvky rodičů těch nejmenších z Mikulova.


Představení sbírky

S hlubokým smutkem v srdci oznamujeme, že den 2. 11. 2023 se zapsal do historie mikulovského stolnětenisového oddílu tím nejtemnějším písmem.
Při návratu z mistrovského utkání tragicky zahynuli naši dva členové – zapálení hráči, trenéři, skvělí kamarádi, otcové od rodin, ale hlavně obětaví a srdeční chlapi, které jsme měli moc rádi a neskutečně nám oba chybí!
Děkujeme Vám za všechno kluci…Posíláme hodně síly oběma pozůstalým rodinám😢😢
Dalším dvěma klukům, kteří se z nehody zotavují přejeme brzké uzdravení!! Jsme s Vámi!!🏓🏓🏓

Komu pomůžeme?

Pomoci chceme pozůstalým dětem (Lucince, Adélce, Zuzance, Johance, Libušce a Kryštůfkovi), ale také dvěma dvanáctiletým klukům, kteří nehodu zvládli sice se zraněními, ale pevně věříme, že budou brzy v pořádku a budou dále trénovat a hrát jejich oblíbený pinec.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Všechny peníze budou použity jako pomoc pozůstalým dětem (celkem 6dětí, nejmladšímu jsou 2roky) a rádi bychom také předali “bolestné” chlapcům, kteří byli účastníci této tragédie.

Peníze budou použity mimo jiné na následnou péči, rehabilitační péči,  psychologickou pomoc a terapie, ale také na sportovní vybavení a podporu v jejich rozvoji

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
100 Kč  •  24. 11. 2023 12:54
Milý dárce
1 000 Kč  •  23. 11. 2023 19:28
Štědrý dárce
500 Kč  •  21. 11. 2023 14:38
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  21. 11. 2023 11:42

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vybraná částka bude použita na pomoc sbírce