Ahoj, toto je William, téměř 15letý jorkšír, který se až donedávna těšil dobrému zdraví. V červenci 2025 mu byl diagnostikován mastocytom v oblasti břicha a zadních noh. Bohužel vzhledem ke zhoršené funkci ledvin a snížené funkci srdce jsme ze začátku museli zvolit konzervativnější léčbu, která ovšem nezabrala. V současné chvíli jsme zahájili chemoterapii širokospektrálními cytostatiky. Onkologická léčba je velmi finančně náročná a vzhledem k jeho komorbiditám musíme na veterinu docházet častěji a provádět více kontrol. Léčba probíhá na onkologické veterině Animed, kterým nemůžeme být více vděční za jejich ochotu, trpělivost a snahu hledat řešení na míru.











