30. 11. 2024 18:43
Děkuji Donio za opětovné prodloužení sbírky na mého synka. Smutné je,že musím sbírku stále prodlužovat jelikož se nám nedaří vybrat alespoň polovinu peněz. S Tomíkem jsme byli propuštěni na zkoušku do domácího ošetřování po 75 dnech na JIRP. Jeho stav se nepatrně lepší, začíná se hýbat, ale stále jsou zde velké známky obrny a Guillain Barrého syndromu. Postižení bylo obrovské,celého těla. Celková obrna a paralýza a uplne selhání nervového systému. Každý náznak pohybu je pro nás velkým úspěchem. Nyní je syn ve stavu ,,ležák " , cvičíme každý den, snažíme se dělat maximum, aby se alespoň mohl posadit. Celé tělíčko má ještě oslabené a skoro nehybné. Věřím, že se stane zázrak a můj miláček to zvládne a bude zase jako dřív. Šťastný chlapec co se usmívá a běhá, jezdí s babi a dědou na řízek a žije si svůj dětský svět. Děkujeme všem dárcům a všem co sdílí a sdíleli náš příběh. Naděje umírá poslední. Až se Tomíkovo stav zlepší bude třeba ještě intenzivněji dojíždět na rhc a na fyzioterapie. Proto prosíme o sdílení nebo menší finanční dar. Děkujeme všem ze srdce za Vaši velkorysost v téhle zlé době a že se stále najdou dobří lidé, kteří neváhají pomocí ikdyž sami se mají špatně.