Ahoj,
jmenuji se Lara a je mi sice už 10 let, ale povahu i zdraví mám mnohem mladší. S paničkou a jejími dětmi jsem sice teprve druhý rok, ale i tak se milujeme, jako kdybychom spolu byly celý život. Původní páníček se o mě už nemohl postarat ze zdravotních důvodů a tak se mě panička ujala a doma už na mě čekal druhý psí kamarád Kája, kterého panička též zachránila od lidí, co mu ubližovali.
Ráda běhám, dovádím s ostatními psy a miluji svoje páníčky. Na druhou stranu ale nepohrdnu postelí, ve které ráda s paničkou odpočívám.
Nedávno jsem podstoupila akutní kastraci kvůli zánětu dělohy, u které mi byl diagnostikován nádor v pánevní dutině.
Čeká mě nyní CT vyšetření ,operace a následná onkologická léčba.










