Ahoj, jmenuji se Mourek a v květnu bych chtěl oslavit 9 let.
Před pár dny se mi začalo zvětšovat bříško, tak mě vzala panička k panu doktorovi a tam zjistili, že mi tam roste něco, co tam nepatří.
Náš pan doktor není specialista, takže neví, co to je, ale řekl, že to nevidí dobře, a navrhl, že až už to nebudu zvládat, uspí mě.
Panička se ale nechce vzdát a chtěla by zjistit alespoň to, co to v tom bříšku mám, a jestli je to opravdu už na to, abych odešel. A pokud to bude možné, že by se můj problém dal léčit, tak se budu prát jako lev, abych se zase radoval ze života, jako doteď.











