Sbírka je pro neziskový spolek Katmaj Opava, který smetla povodňová vlna. Našim cvičákem se neproháněli pejsci, ale voda, která nám vzala vše, co jsme od roku 2000 vybudovali. Voda, která nám má v horkých dnech pomáhat se ochladit, nás zchladila natolik, že nám nezůstal kámen na kameni. Nemáme ploty, bez kterých se neobejdeme, nemáme žádnou klubovnu a ani to WC nám nezůstalo. Povodně zasáhly Opavu silně a o to hůře se nám dostane pomoci. Náš cvičák se nachází v záplavové oblasti a proto nemáme žádné pojištění. Prosíme, jestli můžete, pomozte nám, pejskařům, znovu začít běhat s pejsky agility. Za každou darovanou korunu budeme nesmírně vděční.













