24. 4. 2024 7:00
Milí dárci , chtěla bych Vám napsat jak moc jsme vděční za Vaši pomoc při sbírce na synův počítač , který mu pomohl rozvinout se u domácího vzdělávání . Ani já jsem netušila, že budu mít domškoláka. Po té co si s ním nevěděli rady ve škole jsem měla doma kluka co je velice šikovný , citlivý a chytrý. Jen nechce komunikovat s kýmkoli jiným … Díky GasNetu se Nám podařilo vybrat více korunek a proto jsem poprosila o možnost jet s dětmi konečně l moři… Mám dvojčata 16 let. Narodili se ve 26 týdnu a mají kombinované postižení . Já jsem bohužel onko pacientka, šla jsem pozdě a tak mi mašli 3 nádory, rak.kůže a metastáze v uzlinách . Ještě mám před sebou další roky léčby. Díky dceři 24 let , která studuje Japonštinu a Ekonomii je to snazší , hodně pomůže bráškům i mě . Četla jsem každý příspěvek a každý dar do sbírky a byla jsem dojatá jak jste hodní a lidští . Moc Vám děkuji za tohle všechno , bez Vás bychom tohle neměli. I když vím, že věci jsou pomíjivé a vzpomínky Nám nikdo nevezme.
Děkuji upřímně z celého srdce