Jsme nestátní neziskovou organizací, která vznikla v květnu 2001 za účelem provozování hiporehabilitace.
Naše „fyzioterapie na koni“ je určená dětem od nejútlejšího věku, i dospělým, s nejrůznějšími tělesnými a/nebo kombinovanými obtížemi. Provádí se pod dohledem zkušeného fyzioterapeuta nebo ergoterapeuta a s pomocí asistentů. Úžasné je, že nebolí, naopak je příjemná a jako léčba ani nevypadá (žádné nemocniční prostředí a „bílé pláště“, ale zelená louka a koník, který zve na projížďku).
Mezi naše další činnosti patří např. pomoc s vyřizováním příspěvků, pořádání akcí pro veřejnost, šíření povědomí o hipoterapii, ekologii, rozvíjení hezkého vztahu ke zvířatům apod.
Sami se můžete podívat na naše stránky: chewal.cz
Finance, které vybereme, budou použity pro komplexní péči o naše koníky (např. i pro zajištění péče či krmení pro koníky, které si necháváme i na stáří – všichni naši čtyřnozí kamarádi jsou s námi až do konce svého života).










