Úspěšně vybráno:

Pomohli jste koťátkům bez domova🙏

Vybráno 0 Kč 303 915 Kč
300 000 Kč
 -
668 dárců
Celkem se zapojilo
455 Kč
Průměrná výše daru
10 000 Kč
Nejvyšší dar
35 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste koťátkům bez domova🙏

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Liga na ochranu zvířat Kutná Hora, Nezisková organizace Liga na ochranu zvířat Kutná Hora
Datum přidání
21. 9. 2023
Poslední aktualita

31. 10. 2023 11:17

Poděkování

PODĚKOVÁNÍ 😚

Jak už jste si asi všimli,sbirku-POMOC KOTATKUM BEZ DOMOVA jsme museli předčasně ukončit 😔.Chtěli bychom moc poděkovat všem Andělům,kteří nám financne či materiálně pomohli a my můžeme fungovat dál. Bez vás bychom to nezvládli a nebylo by v našich silách zachraňovat další zvířecí Andilky😺.Část peněz použijeme na zrenovovani dalsich místností ,abychom mohli umisťovat další nalezence.O renovaci vás budeme postupně informovat,jelikož se vždy najde někdo, kdo nás osočuje,že jsme peníze použili pro vlastní potřebu😔.Nadale potřebujeme koupit nové odchytove klece,fotopast a další a další věci potřebné pro záchranu kočiček.

VŠEM MOC DĚKUJEME ZA POMOC A VĚŘÍME, ŽE VSE SPOLECNE ZVLÁDNEME ❤️

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Ahoj Kamarádi.

Jmenuji se Johanka a jdu k vám s prosbou o pomoc pro mě a mé kočičí kamarády 😿.Jako jedna z mála jsem měla to štěstí že mě někdo zachránil a odvezl do bezpečí. Sedela jsem uprostred silnice s očkama zalepenyma a netušila jsem co se kolem mě deje.Auta kolem mě jezdila jako bych tam nebyla a já se bála hnout z místa.Nic jsem neviděla,ale pak jsem uslyšela jak někdo zastavil a mluvil na mě.Hodna teta zastavila a vzala mě k sobě do bezpečí.Celou cestu jsem ji spokojeně spala na klíně a čekala co se mnou bude dál.Teta mi dala najíst a rozlepila očička plná hnisu.Pak mě zabalila do deky,nechala v přepravce a odešla.Bala jsem se že mě opustila a budu zavřená napořád.Chtela jsem ven a strašně jsem narikala.A proc?Protože nikde bohužel nebyl ani kousíček místa, kde bych se mohla aspoň na chvilku proběhnout.Po třech dnech se přeci jenom uvolnilo místo a já byla ubytovana v malé karantenni kleci.Teta mě odblesila a odcervila ,ale mě začalo být najednou hrozně zle.Byla jsem převezena na veterinu kde jsem strávila 2 dny na infuzich.Byla jsem silne zacervena a po odcerveni paraziti udělali své.Mela jsem 4 tydny a pouhých 350gramu.Nakonec jsem zabojovala a teď si mohu užívat života.Ale co moji ostatni kamarádi?Jak dlouho budou čekat na pomoc oni?Kolik jich bude zbytečně umírat jenom proto,že není místo ani finance?A hlavně proto že lidé nekastruji a odhazuji nás jako odpadky kamkoliv je napadne. 

Komu pomůžeme?

Každý rok si říkáme, že snad už hůř být nemůže.Ale bohužel tenhle je opravdu kriticky.Dennodenně plno telefonátů s žádostí o pomoc pro vyhozena koťátka.Kotatka nalezena v lese,vyhozena z auta,někomu přes plot ,a potulujici se u koleji a silnic.Nedavno jsme přijali i vyhozena koťátka v krabici přímo na benzínce. Docasne péče praskají ve švech a my uz nemáme kam koťátka umísťovat.Snazime se je umisťovat kam se dá jen aby byla v bezpečí.Lide nas osocuji  že je necháváme v přepravkach, v malých klecich,v garážích nebo sklepích.Ale my nemáme jinou možnost pokud nechceme aby skončila pod koly aut nebo roztrháni psy.Momentalne renovujeme dalsi prostory ,abychom meli kam umistovat dalsi nalezence.Karantenni klece a rozšiřování prostor nás stojí ohromné množství peněz a my jsme nuceni žádat o finanční pomoc Vás vsechny,kteří milují zvířátka .Jsme nezisková organizace Liga na ochranu zvířat Kutná Hora a budeme vděční za každou vybranou korunku na záchranu těchto malých tvorecku,kteří neměli šťastný start do zivota.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vybrané peníze bychom rádi použili na nákup potřebných věci pro záchranu kočiček, proplacení faktur z veterin, které nejsou zrovna malé. Každý kdo má doma alespoň jednu kočičku ví, kolik stoji vše okolo ní. 

Děkuji:)

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

31. 10. 2023 11:17

Poděkování

PODĚKOVÁNÍ 😚

Jak už jste si asi všimli,sbirku-POMOC KOTATKUM BEZ DOMOVA jsme museli předčasně ukončit 😔.Chtěli bychom moc poděkovat všem Andělům,kteří nám financne či materiálně pomohli a my můžeme fungovat dál. Bez vás bychom to nezvládli a nebylo by v našich silách zachraňovat další zvířecí Andilky😺.Část peněz použijeme na zrenovovani dalsich místností ,abychom mohli umisťovat další nalezence.O renovaci vás budeme postupně informovat,jelikož se vždy najde někdo, kdo nás osočuje,že jsme peníze použili pro vlastní potřebu😔.Nadale potřebujeme koupit nové odchytove klece,fotopast a další a další věci potřebné pro záchranu kočiček.

VŠEM MOC DĚKUJEME ZA POMOC A VĚŘÍME, ŽE VSE SPOLECNE ZVLÁDNEME ❤️

25. 10. 2023 9:33

Zbyva uz jen kousek na vybrání celé částky 😔🙏

Krásný den přejeme. Chceme poděkovat všem,kdo se zapojili do naší sbirky.Jak už víte, sbírka se bude brzy ukoncovat a nám chybí už jen kousek k dosažení cílové částky. Jen díky vám můžeme pokračovat se záchranou dalších kočiček z ulice.Moc si vaší pomoci vazime a děkujeme za každou zaslanou korunku💋

22. 10. 2023 10:03

HLEDA SE 200 ANDĚLŮ 🙏

Zdravíme všechny, kteří nám pomáhají se sbírkou pro naše svěřence❤️.Za poslední dny jsme přijali dalších 18 kotatek a další maličké se pokoušíme odchytit.Uz nám zbývá jen kousek do cílové částky a my hledáme ještě 200 Andelu,kteří by mohli postrádat 100kc.Sbirku budeme za pár dní předčasně ukončovat a proto vás naposledy prosíme o vaší pomoc😿🙏.Z celeho srdce  vam vsem moc děkujeme 💋.

18. 10. 2023 7:37

Předčasné ukončení sbírky 😿

Je nám moc líto,ale sbírku budeme muset předčasně ukoncit😔Dennodenně se k nám dostávají kočičky z ulice a my nemáme dostatek finančních prostředků na jejich ošetření a krmivo.Veteriny nám už odmítají kočičky ošetřovat,dokud nezaplatime alespoň část faktur.Ta bezmoc je šílená a my se že vsech sil snažíme zachranit každý kožíšek.Sbirka poběží ještě 10 dní,než ji budeme nuceni ukončit.Kdyby se našlo ještě pár hodných Dušiček,kteří by nám chtěli přispět,budeme moc vděční 😽🙏

14. 10. 2023 9:16

Cílová částka už je na dosah😃

Zdravíme všechny prispevatele a oznamujeme, že už jsme se díky vám prehoupli přes 2/3 částky. Moc si vaší pomoci vazime🥰.Zbyva ještě kousek a my budeme moci poplatit vsechny veteriny a nadále pomáhat chlupackum z ulice😺.Blíží se zima a každý zachraneny sirotek čeká na naší a hlavně vaší pomoc.Najde se ještě pár Andelu kteří by nam pomohli co nejdříve vybrat potřebnou částku🤔?Budeme moc vděční i za sdileni.Vsem moc děkujeme za pomoc❤️

11. 10. 2023 13:09

!!! NALEHAVA PROSBA O POMOC !!!

Bohužel není dne ,aby nám někdo nevolal s prosbou o pomoc s koťátky😔.Odhozena miminka na skládku,na hřbitov ale i dokonce na dálnici😡.Chladné počasí se bohužel podepsalo na jejich zdraví a my jsme na veterinach více než doma.Faktury rostou a my je nemáme z čeho platit,jakož i mléčka a konzervicky pro koťátka, která už začínají sami baštit. Na Donio běží sbírka pro naše maličké, kde se vybrala pouze polovina částky potřebná pro pokrytí nákladů 😥.Sbírku budeme muset v nejbližších dnech ukončit ,aby jsme poplatili to nejdůležitější.Ale do té doby bychom chtěli poprosit za naše koťátka ,zdali by se našlo ještě pár Andelu ,kteří by nám pomohli.Vsem moc děkujeme za pomoc❤️🙏

6. 10. 2023 20:25

Skvělé,už jsme skoro v půlce 😃

Jsme mile překvapeni kolik se vás našlo a pomáhá nám fungovat dál 😊.Blíží se zima a my stále přijímáme další odhozena miminka.Kastrace jsou v plném proudu, ale s kotatky to je nekonečné 😔.Jsme rádi za každý příspěvek,který nám pošlete aby kočičky netrpely zimou a hladem.Dekujeme-Liga na ochranu zvířat Kutná Hora 

1. 10. 2023 8:22

Poděkování

Moc bychom chtěli poděkovat vám všem,kteří jste přispěli na záchranu kotatek🥰.Díky vám se uz podařilo vybrat třetinu částky a my můžeme pokračovat s rekonstrukcí dalších prostor pro mrnousky.

Patří vám velké diky❤️

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  25. 10. 2023 22:07
Velkorysý dárce
300 Kč  •  25. 10. 2023 14:22
Michaela
100 Kč  •  25. 10. 2023 13:32
❤️🐾
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  25. 10. 2023 11:19
DobroDárce
600 Kč  •  25. 10. 2023 11:03
Laskavý dárce
300 Kč  •  25. 10. 2023 10:43
Milý dárce
100 Kč  •  25. 10. 2023 10:15
DobroDárce
4 120 Kč  •  25. 10. 2023 9:38
Milý dárce
1 000 Kč  •  25. 10. 2023 9:09
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  25. 10. 2023 7:34
Velkorysý dárce
315 Kč  •  25. 10. 2023 4:20
Štědrý dárce
200 Kč  •  25. 10. 2023 2:20
DobroDárce
300 Kč  •  24. 10. 2023 21:43
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  24. 10. 2023 20:54
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  24. 10. 2023 19:09
Velkorysý dárce
100 Kč  •  24. 10. 2023 16:48
DobroDárce
100 Kč  •  24. 10. 2023 16:27
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  24. 10. 2023 15:42
Laskavý dárce
250 Kč  •  24. 10. 2023 13:36
Velkorysý dárce
300 Kč  •  24. 10. 2023 12:41

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat