10. 8. 2022 12:07
Vážení přátelé,
říká se „v nouzi poznáš přítele“.
Když nám nepozorný brigádník zapálil léta trpělivě rekonstruovaný dům, zvedla se pro nás nečekaná vlna solidarity a podpory.
Aleš Prstek nás požádal o souhlas se zorganizováním finanční sbírky na naši podporu.
Byli jsme zaskočeni, nikdy nás nenapadlo, že bychom někdy mohli být sami příjemci takové formy podpory. V obdobné situaci bychom ale našim přátelům také rádi poskytli takovou, byť třeba jen
symbolickou, pomoc. Proto jsme s velikým respektem k této vaší snaze nabídku přijali a děkujeme Alešovi, že to zorganizoval.
Na konci června jsme od vás dostali krásných 80 000,- Kč.
Tímto dopisem vám všem chceme velmi poděkovat. Je to pro nás významná podpora a velká duchovní posila v nečekané životní situaci.
Požádali jsme Donio, platformu přes kterou byla sbírka zajišťována, o kontakty na vás. Chtěli jsme vám osobně poděkovat, ale sdělili nám, že to není bohužel možné. Při zakládání sbírky nebyl tento
požadavek uveden. Nabídli nám možnost zprostředkování zaslání tohoto poděkování, které tímto
s díky využíváme.
Poznali jsme, že máme ve vás řadu opravdových přátel, že nejsme sami. I díky vám jsme se rozhodli to nevzdat a pokračovat v realizaci našeho snu, domu s ateliérem a zahrádkou.
S láskou a vděčností
Martin a Renata Lubičovi
Stará Víska 196/6, Olomouc