Na lepší život Viktorce se zákeřnou leukémii..
Viktorka oslavila v létě 2022 5 let a za 14 dní se nám všem zhroutil svět. Ze zdravé usměvavé holčičky se stala bolavá unavená smutná holčička, která má okolo sebe spoustu přístrojů hadiček, lékařů a plno chemoterapii.. Krásně kudrnaté vlásky nahradila holá hlavička a z úsměvů na tváři se stal na denním režimem pláč a stesk a pusa plná aftů a boláků.. :-(
Viktorka byla zvyklá běhat, tančit, hrát si s dětmi, chodili jsme na výlety, po horách a najednou procházka připadá v úvahu pouze na kočárku. Nožičky nefungují, ruce bolí, omezená strava a zákaz vídat se s kamarády, chodit do školky, no prostě otočení života o 100% pro celou rodinu :-(..
Nyní odjíždíme často do Prahy do Motola.. 200 km jedna cesta :-( Viktorka je unavená no vlastně my všichni..
Předem Vám všem děkuji za jakoukoliv finanční podporu pro naši bojovníci Viktorku.










