Jmenuji se Marie a těchto lidí co se staraji si neskutečně vážím a obdivuji je. Proto bych jim a kočičkám chtěla alespoň takto pomoci.....Paní Hana B. s manželem se už spoustu let starají o vice jak sto kočiček. Jsou tam koťátka, dospělé kočky, senioři, cukrovkáři, ledvináři i kočičky hendikepované. Mají celodenní péči a věřte, že je to psychicky, fyzicky a hlavně peněžně hodně náročné . Peníze jsou potřeba na kvalitní konzervy, granule, diety, veterinu , léky a kočkolit, kterého je neskutečná spotřeba. Na 1 kočku je měsíčně potřeba minimálně 650 Kč + náklady na veterinu.
Jen za depozitni popelnice hradí ročně 16000 Kč











