Zdravíme všechny, jmenujem se Barča a Martin a zvířátka milujeme, doma máme 2 letého kocourka Snížka, je to kastrovaný kocourek, který se venku moc netoulá a drží se jen u nás ale bohužel jednoho osudného dne se vydal na lov myší na poli, kde zrovna sekal traktor trávu, Snížek je strašně přátelský a důvěřivý, bohužel se mu to vymstilo a traktor ho sekl do nohy a zlomil mu jí i s achilovou šlachou. Ihned jsme jeli na veterinu tam proběhla operace, mysleli jsme si že bude klid ale noha se mu po vyndání stehů zhoršila a nevíme co ho čeká. A právě tímto vás žádám o přispění na doléčení jeho zlomené nožky, jelikož nám už finance došli. 😢 a bohužel mu sami nedokážeme pomoct. Vím že v dnešní době není nic zadarmo a žádat o peníze není vůbec nic jednoduchého.










