Pomoc pro samoživitelku
Každý máme sen, tak jako jsem ho měla já i moje dcera. Ale takový život jsem si opravdu nepředstavovala … to mi věřte, je to každodenní boj a stres. Již 11 let jsem v invalidním důchodu 3 s vážnou nemocí (roztroušenou sklerózou). Také trpím těžkými depresemi, ze kterých mám panické záchvaty.
Finančně si mnoho věcí nemohou dovolit .. vlastně skoro nic, jen základní potřeby. Na bydlení (nájem, kauci, ani na nejnutnější vybavení do bytu) bohužel nezbývá. A to bohužel ani na studium mé dcerky, který je jejím velkým snem. V září nastupuje na SŠ (na Obchodní Akdemii), kde bude nutné zajistit školní potřeby, výlety a další nezbytné pomůcky. Ráda se také věnuje malování a grafice. Moje životní a finanční situace mi nedovoluje ji v tom více podporovat.
Je těžké se věčně potloukat a stěhovat se po známých. Zkrátka být každý den ve stresu, co bude dál a kam složíme hlavu. Přeji si, aby jsme našli spolu s dcerkou svoje zázemí a já tak mohla díky Vám si splnit náš sen – mít klid na duši. Dceru nechci zklamat, chci začít žít normální život.
Věřím, že každý tam nahoře už máme svoji hvězdičku nebo někoho blízkého i štěstí. Tak ať stále září díky Vaší pomoci a nikdy nezhasne.
Děkuji Všem, co nám pomohou.

Komu pomůžeme, nemocné mamince samoživitelce.
Jsem samoživitelka v těžké životní situaci, která se nemá na koho obrátit, natož kam složit hlavu s moji dcerou.
Přišla jsem o všechno. Život se se mnou nemazlil už od dětství. A splnit si tak můj velký sen – střechu nad hlavou pro mě a moji dcerku se zdá být nemožný.
Moc bych si přála alespoň do začátku pro nás najít alespoň na pár let nějaké malé, skromné zázemí. Zkrátka najít klid alespoň na chvíli, alespoň dokud dcera nedostuduje střední školu, kterou si splní svůj sen. Myslím, že žádné dítě si nezaslouží tohle prožívat. To si myslím jako matka, které to všechno trhá srdce. Máme jenom jedna druhou.
Proto moc prosím všechny, kdo má to srdce a soucítí s naším příběhem o pomoc. Každá korunka nám pomůže splnit nebo zlepšit o malinko náš život. Děkuji Všem!




















